Leader
Leader
02 شهریور 1398 ساعت 13:23


ارائه اپلیکیشن نی­نوا برای مکان یابی زائران اربعین

اپراتور سوم تلفن همراه از ارائه اپلیکیشن «نی­نوا» با امکان برخورداری از خدمات ارتباطی، مکان یابی، پیش­‌بینی وضعیت آب و هوا و دسترسی به محتوای مذهبی برای زائران کربلا خبر داد.

 

 

اپراتور رایتل اعلام کرد: نرم افزار نی­نوا در کنار خدمات ارتباطی از امکانات و قابلیت های مورد استفاده زائران و ستادهای اربعین، پشتیبانی می­‌کند و این سرویس در کنار سرویس رومینگ بین الملل، برای خدمت رسانی به مشترکان رایتل در سفر به عتبات عالیات، درنظر گرفته شده است.

خدمات تلفنی و ارتباطی این نرم­‌افزار شامل برقراری تماس تلفنی با شبکه­‌های تلفن ثابت و موبایل ایران از عراق با استفاده از شبکه اینترنت و بهینه سازی واسط کاربری پنل خدمات تلفنی است.

یکی از بخش­های بسیار کاربردی این نرم­‌افزار «سرویس من اینجام» نام دارد؛ این بخش با توجه به مشکلات پیش آمده در سال­های گذشته و نگرانی از گم شدن افراد ایجاد شده است. این سرویس جهت اعلام مکان جغرافیایی زائرانی که گم شده باشند و یا از همراهان خود جدا شده باشند مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

سرویس اطلاع رسانی از دیگر امکانات این اپلیکیشن است. مسئولان از طریق پنل مربوطه امکان ارسال پیام به گروه­های مختلف شامل تمامی مشترکان، گروه خاصی از مشترکان مبتنی بر شماره، مشترکان حاضر در محدوده جغرافیایی خاص و پیام­‌رسانی به گروه­های خدمت­‌رسان ایرانی حاضر در عراق را خواهند داشت.

سرویس پخش رادیو اربعین بصورت اینترنتی، سرویس دانلود و پخش محتواهای فرهنگی با امکان بارگذاری محتواهای فرهنگی صوتی در سرور دانلود محتواهای صوتی توسط نرم افزار پخش محتواهای صوتی به صورت آفلاین و همچنین سرویس ادعیه و زیارات با امکان مشاهده متون ادعیه و زیارات و پخش صوتی آن، سرویس اطلاعات آب و هوا با امکان نمایش اطلاعات آب و هوای مکان جاری، اطلاعات آب و هوای نجف اشرف و کربلای معلی و پیش بینی وضعیت آب و هوا از دیگر امکانات این اپلیکیشن است.

داشتن سیم­‌کارت رایتل برای فعال­سازی این اپلیکیشن الزامی است و مشترکان می توانند از تاریخ ۲۶ آبان ماه از آدرس www.rightel.ir/neynava نسبت به دانلود و نصب این اپلیکیشن روی گوشی های اندرویدی با داشتن اندروید ۴ و بالاتر اقدام کنند. همچنین دسترسی به بستری برای تبادل داده (استفاده از رومینگ بین­‌الملل تبادل داده در عراق و یا شبکه وای­‌فای در عراق) نیز برای بهره بردن از خدمات این اپلیکیشن الزامی است.

نرخ مکالمه از عراق با ایران با استفاده از این اپلیکیشن بدون در نظر گرفتن هزینه­‌ای که کاربر برای تبادل داده پرداخت می­‌کند به ازای هر دقیقه ۵۰۰ تومان است.

  

برو بالا