Leader
Leader
23 آبان 1398 ساعت 01:27

برپایی موکب مردمی جاماندگان اربعین حسینی درگرگان

موکب جاماندگان اربعین حسینی توسط مردم ولایتمدار شهرستان گرگان برپاگردید.

این روزها چشم ایران به مهران است، موکب ها برقرار شده اند و بدجور بوی کربلا می دهند، اصلا اینروزها همه جا بوی کربلا به مشام می رسد و در اتوبان کربلا بیشتر از همه جا.
به همین منظور ستاد مردمی اربعین استان گلستان برای التیام حسرت بازماندگان از این خیل عظیم، موکبی به نام جاماندگان اربعین مقابل پارک شهر گرگان  برپا کرده که به مدت ۸ شب به عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) خدمت می کنند.

نوروز نودهی مدیر اجرائی موکب جاماندگان اربعین با بیان اینکه تمام اقدامات لازم با استقرار "موکب جاماندگان اربعین " جهت پذیرایی شایسته از جاماندگان اربعین حسینی در حال انجام است، اظهار داشت: این موکب با مشارکت مردمی در سه بخش خدماتی، فرهنگی و پذیرائی با برپایی ده غرفه به خدمت رسانی به شهروندان می پردازد.

وی افزود: دراین موکب 10 غرفه شامل: پذیرایی، واقعیت مجازی، پزشکی، نگارستان، مهدویت،نقاشی کودک و… می باشد.

نودهی تصریح کرد: این موکب از شنبه ۲۰ مهرماه به مدت ۸شب ازساعت 18 الی 22 آماده ارائه خدمت به مردم وعشاق حسینی است.

وی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اتحاد بیشتر ملت ایران و عراق و در جهت تحقق شعار الحسین یجمعنا، با کمک دانشجویان عراقی مستقر در شهرستان گرگان به راه اندازی غرفه موکب چای عراقی نموده یادآور شد:تمام خادم هایی که در غرفه عراقی ها مشغول به فعالیت هستند همگی دانشجویان عراقی رشته پزشکی بوده که امسال نتوانستند برای مراسم اربعین به وطن خود برگردند در غرفه ای با عنوان حضرت عباس فعالیت کردند.
مدیر اجرائی موکب اضافه کرد: برپایی این موکب همچون سال های گذشته نیاز به همراهی مردم و خیرین را مبارزه طلبد لذا مردم عزیز جهت ارائه کمک های نقدی و غیر نقدی خود می توانند باشماره تماس09101713242 ارتباط گرفته ویا هدایا نقدی خودرا به شماره کارت 58598311280904553 نزد بانک تجارت بنام نوروز نودهی واریز نمایند.

  

برو بالا