Leader
Leader
25 مهر 1398 ساعت 04:40

۲۰۰ تیم پلیس راهور ناجا برای اربعین ساماندهی شدند

رئیس پلیس‌راه راهور ناجا، بابیان اینکه ۲۰۰ تیم پلیس راهور ناجا برای اربعین ساماندهی شدند، گفت: طرح ترافیک اربعین از امروز رسماً و به‌صورت نمادین با اجرای مراسم محوری، آغاز می شود.

به نقل از رادیو اربعین، سردار سید تیمور حسینی بابیان اینکه طی هفته گذشته اعزام تعدادی از تیم‌های پلیس راهور به‌عنوان گروه‌های پیشرو و مقدماتی به استان‌های ایلام، خوزستان و کرمانشاه صورت گرفته است، تأکید کرد: این تیم‌ها با تمرکز ویژه روی مرز مهران وظیفه خود را انجام می‌دهند.

وی افزود: به‌صورت جدی اما از امروز، سه‌شنبه در محل ستاد پلیس راهور ناجا با برگزاری یک مراسم نمادین، طرح ترافیکی اربعین ۹۸ رسماً آغاز به کارکرد و در قالب این طرح ۲۰۰ تیم پلیس راهور ساماندهی و به استان‌های هدف اعزام خواهند شد.

رئیس پلیس‌راه راهور ناجا بابیان اینکه پلیس با آمادگی کامل و همه تجهیزات به زائران خدمات‌رسانی خواهد کرد، تأکید داشت: هم‌زمان با صبح سه‌شنبه، در محورهای مواصلاتی منتهی به استان‌های مرزی وضعیت مطلوبی وجود دارد.

حسینی گفت: طی دو روز گذشته به‌واسطه حمل‌ونقل اقلام و ملزومات موکب‌ها توسط کامیون‌ها شاهد بروز تراکم ترافیکی به‌خصوص در مرز مهران بودیم که با پیش‌بینی و اقدام مناسب در کنار استقرار گروه‌هایی از پلیس راهور ناجا و پلیس ترافیک شهری و همچنین نیروهای استان‌های مرزی این مشکل حل شد و در حال حاضر مسئله خاصی وجود ندارد.

وی بابیان اینکه پیش‌بینی می‌شود طی دو تا سه روز آینده، اوج تردد و پیک ترافیک در مرزهای چهارگانه رقم بخورد، تأکید کرد: با تمهیداتی که انجام‌شده امیدواریم مراسم راهپیمایی باشکوه اربعین در کمال نظم و انضباط انجام شود .

رئیس پلیس‌راه راهور ناجا خواستار همراهی مردم با ناجا شد و گفت: توصیه اکید ما این است که زائران حتماً به تذکرات پلیس و برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده برای پارک خودروها و تردد در مناطقی که محدودیت ها و ممنوعیت‌های ترافیکی اعمال می‌شود، دقت داشته باشند.

  

برو بالا