Leader
Leader
20 مهر 1397 ساعت 06:52

سامانه شکایت از خدمات سفر در اربعین

 

با توجه به آغاز سفرهای زیارتی هموطنان عزیر به مناسبت اربعین حسینی، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات ...

پروازهای اربعین ایران‌ایر به مشکل خورد

به گزارش خبرنگار  اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هفته گذشته فروش بلیت پروازهای اربعین برای بازه زمانی 13 تا 22 آبان‌ماه امسال توسط ایرلاین‌های داخلی آغاز شد. سازمان هواپیمایی کشوری نیز به تازگی لیست نمایندگان رسمی فروش بلیت شرکت‌های هواپیمایی در ایام اربعین را در سایت خود بارگذاری کرده است.

بر این اس...

تمدید اینترنت رایگان روزانه برای زائران اربعین

ایرانسل اعلام کرد با توجه به ادامه بازگشت زائران اربعین حسینی(ع) به ایران، پیشنهاد ویژه اینترنت رایگان روزانه ویژه این زائران و نیز تعرفه ویژه رومینگ اربعین را به مدت یک هفته تمدید کرده است.
 
پیشنهاد ویژه اربعین، قابل استفاده برای تمامی مشترکان اعتباری و دائمی ایرانسل و شامل پنج مگابایت دیتا...

نکاتی که باید در پیاده روی اربعین رعایت کنید !!

پیاده روی اربعین، یکی از آن دسته مراسمی است که برای شیعیان جهان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این ارزش به خصوص برای مردم ایران به دلیل نزدیکی به مرز عراق و همینطور ارادت خاصشان به امام حسین (ع) بیشتر می باشد. به همین دلیل، هرساله پیش از فرا رسیدن روز بیستم صفر، کوله بار سفر را بسته و با پای...

انتقال زائران اربعین تا روز شنبه به اتمام می‌رسد

رئیس کمیته منابع انسانی ستاد اربعین شهرداری تهران گفت: هم اکنون انتقال زائران از پایانه‌های مرزی به سمت پایانه‌های مسافربری به صورت رایگان و شبانه‌روزی در حال انجام است.

شهرداری تهران امسال 7 هزار و 500 نفر را به عنوان خادم برای خدمت‌رسانی به زائران کربلا در آئین پیاده‌روی به سمت نجف‌اشرف، کرب...

  

برو بالا