Leader
Leader
29 اسفند 1397 ساعت 23:22

عکس روز

صوت

فیلم

انتقال زائران اربعین تا روز شنبه به اتمام می‌رسد

رئیس کمیته منابع انسانی ستاد اربعین شهرداری تهران گفت: هم اکنون انتقال زائران از پایانه‌های مرزی به سمت پایانه‌های مسافربری به صورت رایگان و شبانه‌روزی در حال انجام است.

شهرداری تهران امسال 7 هزار و 500 نفر را به عنوان خادم برای خدمت‌رسانی به زائران کربلا در آئین پیاده‌روی به سمت نجف‌اشرف، کربلای معلی، کاظمین و سامرا اعزام کرده است.

 
وی ادامه داد: با توجه به حضور باشکوه و جمعیت زیاد زوار شیعه از کشورهای مختلف و ایران، خدمت‌رسانی ویژه توسط خادمان در ارائه خدمات پزشکی، حمل و نقل،  بهداشتی و راهنمایی برای راهپیمایان انجام شده است.
 
قدیمی تصریح کرد: هم اکنون خادمان و نیروهای شهرداری تهران در مرزهای مهران، شلمچه و چذابه مستقر بوده و به منظور سهولت در برگشت زائران، با همکاری شرکت واحد اتوبوسرانی کار انتقال زائران از پایانه‌های مرزی به سمت پایانه‌های مسافربری به صورت رایگان و شبانه‌روزی به همراه تحویل میان وعده‌های غذایی به آن‌ها انجام می‌شود.
 
رئیس کمیته منابع انسانی ستاد اربعین شهرداری تهران در پایان گفت: انتقال زائران به ترتیت تا روز شنبه انجام و خدمات و تسهیلات لازم برای بازگشت به کشورهای خود در اختیار زوار قرار داده می‌شود.

  

برو بالا